Zprávy


14. května 2013

Žena & Muž

Redaktor: ld

Aktualita

Za vymyšlené ZNÁSILNĚNÍ dostala žena z Mělnicka PODMÍNKU

Zase jedno vymyšlené znásilnění, tehdy z roku 2010

Ve středu nabyl právní moci rozsudek nad ženou z Mělnicka, která loni falešně obvinila cizince ze svého znásilnění. Informace agentuře Mediafax poskytla ve čtvrtek mluvčí mělnického soudu Eva Všetečková.

"Sedmatřicetiletá žena byla trestním příkazem odsouzena k šesti měsícům vězení s podmínečným odkladem na jeden rok," upřesnila Všetečková. Vzhledem k tomu, odsouzená nepodala v zákonné době odpor, nabyl rozsudek právní moci. Ženě za trestný čin křivého obvinění hrozil až tříletý trest vězení.

Celá událost se stala loni v dubnu. Městští strážníci obdrželi na telefonní linku zoufalé volání ženy, že je napadena a držena neznámým mužem ve sklepení pod mělnickým barem. Lokalizací mobilu, protože žena volala na linku 156 celkem čtyřikrát, se podařilo místo městským strážníkům vypátrat a do uzamčeného sklepa vnikli.

Tam skutečně nalezli polonahou ženu ve společnosti nahého cizince, který byl navíc agresivní. Napadal i policisty, odmítal se obléknout, a tak ho museli strážníci zklidnit hmaty a chvaty. Za údajné znásilnění mu hrozilo až pět let vězení.

Vyšetřováním však policisté zjistili, že znásilnění bylo výmyslem dotyčné ženy a cizinec byl zproštěn obvinění. Ihned po ukončení vyšetřování neprávem obviněného muže se policie začala zabývat údajně znásilněnou ženou. Ta byla následně obviněna křivého obvinění a celou dobu byla vyšetřovaná na svobodě.


Zdroj: tn.nova.cz

Přečtení článku: 16990x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.9

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

14.04.2017, 15:30   Žačka lhala o "znásilnění", potrestaná ale nebude
20.01.2017, 12:08   Policie: Většina žen si "znásilnění" vymyslí
20.04.2015, 12:41   Žena si vymyslela znásilnění, aby nemusela chodit do práce
29.01.2015, 11:27   Žena si vymyslela znásilnění
28.11.2014, 13:04   Velmi poučná učebnice pro svobodné muže od Ing. Jiřího Fialy


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.