Zprávy


18. září 2007

Feminismus

Redaktor: alane

Aktualita

Feminismus a „předčasná“ ejakulace

Úryvek z knihy Homme et fier de l’etre » (Hrdě mužem)

Přestože naprosto uznávám nutnost feministického hnutí, jde-li o dosažení společenské, zákonné, právní, profesionální, kulturní, finanční rovnosti atd., usilování feministek o podobnost obou pohlaví vedlo u mužů ke ztrátě sebeúcty a ke stále většímu množství problémů týkajících se jejich normálního fungování jako pohlavně rozlišené bytosti.

Diskuse ke článku (149)

Pokračování článku


14. září 2007

Feminismus

Redaktor: MiS

Aktualita

Všechnopárty

Ti z Vás, kteří nestihli se podívat na pořad Všechnopárty na ĆT1 věnovaný feminismu., mají možnost podívat se na On-line záznam zde. Pořad sledovalo podle statistik 1 058 000 diváků.

Diskuse ke článku (128)

Pokračování článku


11. září 2007

Feminismus

Redaktor: MiS

Aktualita

Dívejte se na Všechnopárty 11.9.2007 na ČT1

Tiskový mluvčí Oldřich Voženílek nás bude zastupovat v zábavném televizním pořadu Všechnopárty. Dalšími hostkami talkshow Karla Šípa jsou Olga Sommerová a Irena Obermannová. Téma večera je feminismus. Pořad bude vysílán na ČT1 11.9.2007 ve 21 hodin. Věříme, že se budete dobře bavit.

Diskuse ke článku (89)

Pokračování článku


10. září 2007

Feminismus

Redaktor: Finrod Felagund

Aktualita

Feminismus se žen zastat na pravém místě neumí

Feminismus, jako ostatně každý levicový "myšlenkový" směr, se vyznačuje především jedním aspektem své činnosti. A sice tím, že že se skrývá za podporu nějaké skupiny lidí, která ve skutečnosti podporu vůbec nepotřebuje - pouze podpora takové skupiny může přinášet politické body, protože je snadno viditelná a publikovatelná. Oproti tomu zcela ignoruje ty osoby, byť ze sebou protežované skupiny, které opravdu něčím trpí.

Diskuse ke článku (163)

Pokračování článku


06. září 2007

Feminismus

Redaktor: VaS

Aktualita

Spor o madonu (gender feminismus)

Pokud by si čtenář přál reprezentativní vysvětlení feminizmu, doporučuji knihu „Feministická filozofie“ od paní Herty Nagl-Dočekalové. Polemiku nebudu ovšem vést s touto knihou přímo, ale s feministickými názory, obecně plédovanými i v mnoha podobných publikacích.

Diskuse ke článku (171)

Pokračování článku


29. srpna 2007

Feminismus

Redaktor: KaH

Aktualita

CHVÁLA FEMINISMU

Místo úvodu je třeba upřesnit pojmy a významy slov, protože během doby se věcné obsahy některých pojmů překvapivě mění a to, co je jasné našim otcům je zcela nesrozumitelné našim dětem.

Diskuse ke článku (101)

Pokračování článku


17. srpna 2007

Feminismus

Redaktor: jjj

Aktualita

Vytoužené dítě bez táty

Osamocené ženy si kupují semeno

Muž, partner a otec zredukovaný na oprávněný rozsah v dobře fungující feministické společnosti: semeno v mrazáku.

Krátký popis dokumentu německého státního televizního kanálu WDR:

Diskuse ke článku (100)

Pokračování článku


16. srpna 2007

Feminismus

Redaktor: Tom

Aktualita

Hrozba pro feministky: transsexuálové

Pro některé lidi je změna pohlaví jediným způsobem, jak vyřešit svůj stresující stav. Feministky proti podobným operacím protestují.

Diskuse ke článku (38)

Pokračování článku


Strana:  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.