Zprávy


23. ledna 2008

Feminismus

Redaktor: vikki

Aktualita

Ženy musí mít právo močit vestoje!

Je to nutné v rámci prosazení naprosté rovnosti mezi muži a ženami. Je třeba rázně skoncovat s nedůstojným močením žen na bobku kdesi v přírodě nebo v sedě na špinavém klosetu v zanedbaném veřejném WC.

Diskuse ke článku (18)

Pokračování článku


22. ledna 2008

Feminismus

Redaktor: murin

Aktualita

A MIMOCHODOM:

HLÚPOSŤ JE INFEKČNÁ

A nepozná hranice. Tentoraz zasiahla Švédsko, kde pôsobí pandemicky už dlhšie. Ale asi nikto neočakával, že si to odnesie lev v znaku NORDIC BATTLE GROUP, novovybudovanej jednotky rýchleho nasadenia EÚ o sile viac ako 2400 mužov a zopár žien. A práve tie ženy pod hrozbou žaloby na európske súdy dosiahli, že heraldickému levovi v znaku jednotky bol odstránený – no veď viete, čo.

Diskuse ke článku (38)

Pokračování článku


11. ledna 2008

Feminismus

Redaktor: vikki

Aktualita

Švédské aktivistky si vymohly koupání nahoře bez

Morální výhra. Tak švédské feministky označují krok společnosti provozující vodní park ve městě Sundsvall ve středním Švédsku.
Jako jeden z mála v zemi totiž dovolil ženám koupat se v bazénu bez horního dílu plavek.

Diskuse ke článku (16)

Pokračování článku


09. ledna 2008

Feminismus

Redaktor: vikki

Aktualita

(Opět) za to může feminismus...

Tisk nám řekl, že rovnoprávnost z nás dělá nemocné. To už jsme slyšely předtím, říká Zoe Williamsová...
V únoru letošního roku shledala nová zpráva ze Švédska, že rovnost pohlaví v domácnosti s sebou nese zvýšené riziko onemocnění a invalidity. Je to tak, jakákoli domácnost, kde muži a ženy žijí spolu ve šťastném rovnoprávném páru, je zdánlivě prokletá.

Diskuse ke článku (56)

Pokračování článku


19. prosince 2007

Feminismus

Redaktor: NTPT

Aktualita

Pozitivní a negativní feministky

*K následujícímu minifejetonu, zplozenému za pár volných minut času, mě inspiroval povzdech muže ze Švédska, že je pro feministky důležitým problémem, nosí-li figurka na dopravní značce klobouk.

Diskuse ke článku (8)

Pokračování článku


06. prosince 2007

Feminismus

Redaktor: Plum

Aktualita

Významný příspěvek feministek k budoucnosti lidstva.

Sci fi hříčka

Předvánoční příběhy jsou od toho, aby přinášely radost malým i velkým a proto si dal jeden z našich autorů práci s poněkud pozměněným motivem Stanislava Lema.

Diskuse ke článku (20)

Pokračování článku


22. listopadu 2007

Feminismus

Redaktor: PeP

Aktualita

Vstanou nové bojovnice

Dneska jsem zabrousil na stránku o genderových studiích, která verbuje nevinné duše ke studiu této pavědy. V době, kdy chybí studenti a peníze na technických oborech se dotují na vysokých školách pseudoobory, jejichž absolventky jsou apriori odkázány na úřady práce nebo se musí zapojit do boje proti mužům.

Diskuse ke článku (86)

Pokračování článku


04. října 2007

Feminismus

Redaktor: alane

Aktualita

Kviz aneb jak uspokojit feministku

Jeden bohužel neznámý autor vytvořil krátký test s cílem vyhodnotit feministický postoj k mužům a sexismu. Nazval jej Male Gender Bias Test a jeho originální verzi najdete na internetu www.deltabravo.net/custody/gentest.php . Ve volné chvíli jsem ho upravil takto:

Diskuse ke článku (33)

Pokračování článku


Strana:  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.