Zprávy


03. června 2010

Feminismus

Redaktor: VaS

Aktualita

Zpátky na stromy

V Brně už zase prudí Nesehnutí. Je to podivný spolek s podivnými iniciativami. Před vánocemi prudí v ulicích a nutí lidi místo kaprem cpát se na štědrý večer cizrnou. Pak brojili proti kožichům. Vzápětí ženská divize neboli Nesehnuté se vyrojily v ulicích znovu.

Diskuse ke článku (54)

Pokračování článku


10. května 2010

Feminismus

Redaktor: vikki

Aktualita

Radim Uzel:

Feministická sexuální poradna nabízí jednu perlu na druhé

Pokud se chcete pobavit, podívejte se na internetové stránky www.feministky.com. Vždycky jsem si myslel, že v počtu nesmyslných tvrzení na internetu vede klerikální Hnutí pro život. Ale kam se naši náboženští fanatici hrabou. Pravým pokladem je sexuologická poradna.

Diskuse ke článku (6)

Pokračování článku


09. dubna 2010

Feminismus

Redaktor: PeP

Aktualita

Jak studovat na umělkyni?

feministický akční výzkum

...jde o to, prozkoumat a vyzkoušet různé způsoby jak studovat na umělkyni, přičemž toto studování na umělkyni je chápáno jako subverzivní akt, který nemusí nutně souviset s institucí vzdělávání ani s pohlavím dotyčné osoby

Diskuse ke článku (23)

Pokračování článku


23. března 2010

Feminismus

Redaktor: KaH

Aktualita

Minuly se feministky bojem?

„Feminismus je dnes horší než náboženský fanatismus. Stala se z něj takřka extremistická doktrína,“ přizvukuje jí Widad (24 let), podle níž „kdokoliv, kdo se odváží vznést námitku proti dogmatům feministické doktríny, je jednou provždy označen nálepkou 'mačista'.

Diskuse ke článku (2)

Pokračování článku


16. března 2010

Feminismus

Redaktor: KaH

Aktualita

Feminismus – zlatý důl z peněz daňových poplatníků

Gender Studies. Ze zobrazených údajů vyplývá, že tato organizace získala ze státního rozpočtu nebo strukturálních fondů EU v létech 2001-2009 (údaje za rok 2009 mohou být nekompletní) přes 54 miliónů Kč,

Diskuse ke článku (14)

Pokračování článku


09. března 2010

Feminismus

Redaktor: PeP

Aktualita

Kanadská guvernérka chce změnit hymnu. Kvůli genderu

Kanadská generální guvernérka Michaëlle Jeanová ve středu vyzvala parlament, aby přezkoumal, zda není na místě upravit text kanadské státní hymny "O Canada" tak, aby byl genderově vyváženější.

Diskuse ke článku (4)

Pokračování článku


08. února 2010

Feminismus

Redaktor: VaS

Aktualita

Proč o feminismu píší stále častěji ženy?

Ženy již nechtějí upustit od pozic, které získaly po světových válkách. Ba naopak již se jim to zdá málo a usilují uzurpovat významnější a větší podíl na moci…a daří se jim to…

Diskuse ke článku (126)

Pokračování článku


06. února 2010

Feminismus

Redaktor: KaH

Aktualita

Ten feminismus.. Kde se to zastaví?

"..Na cestě Grónskem se dozvěděl o jednom eskymáckém kmenu, kde měla hlavní slovo v rodině žena. Byl to velice primitivní kmen.." (Tam nejspíš feministky zvítězily..)

Diskuse ke článku (9)

Pokračování článku


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.