Zprávy


25. dubna 2014

Feminismus

Redaktor: ld

Aktualita

Chudáka otce okrádají o všechno

Pilot , který marně doufal ve spravedlnost a lidskost držel hladovku

Petr Masný je bývalým pilotem, který se ocitnul v osidlech rozvodového řízení. Už před deseti léty. Brzy zjistil, že většina českých právníků je prodejných, a značná část státních „pomáhajících profesí“ jsou jen služky talárníků, které z dětí dobře vyžijí… Je mužem s vysokoškolským vzděláním a otcem dvou synů. Protože se jich nechtěl vzdát, jsou on i jeho kluci nesmyslně proháněni soudkyní JUDr. Janou Tondrovou po různých vyšetřeních v podstatě justicí okrádáni o všechno. Proč? Je to přeci dobrá obživa pro zbytnělou justici!

Obvodní soud pro Prahu 9 měl v zastoupení feministickou soudkyní Tondrovou (Aktuálně na Městském soudě v Praze, pozn. Id) vždycky zájem, aby nepřirozené procesy s přirozenými otci. Probíhaly v duchu komunistické ideologie. Dítě svěřovat výhradně jakýmkoliv matkám - a otce jen ždímat o peníze a postupně ho ničit stále víc. Třeba tak, že mu děti strčíte do ústavů pod záminkou vědeckého „pozorování“ . Ve skutečnosti ale jde o psychiatrické pokusy na populaci! Ty jak víme prováděla na zakázku zejména Motolská nemocnice.Fuj!

Jenže vztah kluků k tátovi byl až příliš dobře maturován, a tak stát na roztržení rodiny nasadil další páky. Kdejaká feministická vědma dostala placet k podávání posudků na pilota, který ovládá řadu dalších znalostí a dovedností. Dokonce pedagogických. Vše co se dalo, posloužilo omezování styku otce s dětmi, až nakonec soudkyně přistoupila k úplnému zákazu jeho kontaktů…

S tak hrubým porušováním práv dětí nemohl samozřejmě souhlasit, a tak ho stále soudkyně zadlužovala,posléze byl exekuován. Nedávno vyhlásil hladovku.Víc na www.K213.cz


Zdroj: Aliance pro děti a rodiče

Přečtení článku: 35116x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.7

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

03.05.2017, 18:53   Matka hodila kojence do vroucí vody. Zatmělo se mi, řekla soudu
19.04.2017, 21:19   Kojím, tvrdí matky při rozvodech. A otec dítě skoro nevidí
24.03.2017, 12:04   Otec čtyři roky neviděl dceru, kterou má mít ve střídavé péči. Podle soudů je to v pohodě
21.03.2017, 11:32   Děti jedly omítku. Za týrání dětí dostala žena nakonec podmínku
13.03.2017, 14:14   Rus (66) doplatil na lásku k brněnským tanečnicím. Udaly jej za znásilnění


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.