Jako ve zlém snu si musel připadat spící muž, do jehož bytu uprostřed noci vtrhla rozzuřená expřítelkyně (39). Začala ho surově mlátit a kopat do něj. Zda byl důvodem rozchod nebo jiné trable, zatím neví ani policie.
Žena začala do svého bývalého přítele kopat a bít ho do hlavy a hrudníku. Muž skončil po útoku v péči lékařů a agresorka v klepetech.
Policisté ji obvinili z ublížení na zdraví a porušování osobní svobody. „Ženě hrozí v případě prokázání viny až dvouleté vězení,“ říká policistka Věra Hnátková.
Český herec, dramatik, spisovatel a překladatel, autor esejů, povídek, pohádek a písňových textů. V roce 1927 vstoupil s Jiřím Voskovcem dadaistickou inscenací do 'Osvobozeného divadla'.
ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.