Zprávy


17. dubna 2017

Domácí násilí

Redaktor: ld

Aktualita

Žárlivá žena muže nejdříve zfackovala a poté pobodala dvěma noži

Velmi svérázným způsobem řešila v pondělí v Brně partnerské spory čtyřiačtyřicetiletá žena. Ta po hádce hned dvěma noži zaútočila na svého dlouholetého partnera. Muž skončil s vážnými poraněními v péči lékařů. Ženu policisté obvinili z těžkého ublížení na zdraví, hrozí jí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Žena se v pondělí večer vracela se svým dlouholetým druhem po oslavě narozenin domů, když se mezi oběma alkoholem posilněnými partnery rozhořela prudká hádka. V ní měla hlavní slovo právě žena, která, jak sama uvedla, udělala svému příteli žárlivou scénu, při které ho nejprve zfackovala a následně do něj strčila.

„Muž ztratil rovnováhu, narazil do dveří a rozbil skleněnou výplň. Žena poté vzala kuchyňský nůž a muže bodla do hrudníku. Poraněný si chtěl přivolat pomoc a telefonoval na záchranku, to ovšem paní roznítilo natolik, že vzala další nůž a muže bodla ještě jednou. Ten pak ztratil vědomí,“ popsala dramatické okamžiky policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Na místo dorazili záchranáři i policisté. Žena všechny vpustila dovnitř. Lékař ihned poskytl první pomoc raněnému, který byl následně převezen do nemocnice. Útočnice putovala na policejní služebnu, kde měla dále co vysvětlovat.

Kriminalisté zjistili, že žena se obdobného jednání dopustila na svém příteli již v minulosti. Obvinili ji z těžkého ublížení na zdraví a podali návrh na vazbu. Útočnici hrozí až desetiletý trest vězení.


Přečtení článku: 22960x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.7

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

20.05.2017, 15:44   Žen v podnikání přibývá výrazně víc než mužů
10.05.2017, 09:43   Druha někdo pobodal na ulici, oznámila žena policii. V cele nakonec skončila ona
03.05.2017, 18:53   Matka hodila kojence do vroucí vody. Zatmělo se mi, řekla soudu
02.05.2017, 03:12   Žena v Chebu se vplížila do bytu spícího expřítele a brutálně ho zbila
23.04.2017, 11:42   Je lepší být žena?


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.