Zprávy


19. července 2013

Bezpráví

Redaktor: ld

Aktualita

Za sex s vlastní dcerou dostala žena pětiletý trest

Jděte s tím už laskavě do prdele, vy feministické svině!!!

Za pohlavní zneužívání vlastní dcery poslal v pondělí ústecký krajský soud na pět let do věznice s dozorem čtyřicetiletou ženu z Mostu.

Dívka, které v té době bylo dvanáct až čtrnáct let, byla nejméně dvakrát s matkou při sexuálních praktikách zachycena v obývacím pokoji a v koupelně. Jiné záběry ukazují, že žena s dívkou provádějí muži orální sex. Nezletilá navíc během hrátek popíjela červené víno.

Obžalovaná se před soudem hájila, že její chování ovlivnil alkohol a že byla k sexu s dcerou donucena bývalým manželem. Toho soud za zneužívání nevlastní dcery teprve čeká.

Tvrzení ženy ale přijato nebylo. „Znalkyně vypověděla, že obžalovaná je praktickou ženou, která byla schopna se vymanit z područí manžela, a alkohol měl na její chování nepodstatný vliv. Obžalované nepřišlo zvláštní, že se její dcera při sexu chová velmi zkušeně. Muselo jí být jasné, že tyto zkušenosti nemá například ze vztahu s nějakým chlapcem, ale s otčímem. Měla se chovat jako matka a neměla to dopustit,“ tlumočila Právu výpověď znalkyně mluvčí krajského soudu Irena Jeřábková.

Soudce shledal obžalovanou vinnou ze spáchání tří trestných činů – z pohlavního zneužívání, ohrožování mravnosti a ohrožování výchovy mládeže. Za to jí hrozil až dvanáctiletý pobyt za mřížemi.

Přestože soudce zvolil mnohem mírnější trest, žena se proti rozsudku na místě odvolala. Státní zástupce si ponechal lhůtu na rozmyšlenou.

KOMENTÁŘ: Paní ženě hrozil až dvanáctiletý trest, soudce se však při pohledu na nevinně vypadající svini smiloval a přes všechno, co svině napáchala, jí uložil směšně nízký pětiletý trest. Proč soudce volil mnohem mírnější trest ?! Kolik asi dostane ten chlap? Deset let ?! NE, NE, ABSOLUTNĚ NESTAČÍ, že jsou ženy neustále 20 let dnes a denně zvýhodňovány, že je jim nadržováno na ÚKOR MUŽŮ absolutně ve všem - na školách, u soudů, v opatrovnictví. V každodenním životě se s nimi zachází stokrát tolerantněji, mají to tak odhadem tisíckrát v životě jednodušší, jsou většinou soudců, absolventů vysokých škol, žijí déle, žijí zdravěji, zločiny se jim omlouvají, mají na své straně v ČR celý feministický systém s protimužskými normami .... NE, NE, NE. To je samozřejmě všechno málo !!! Ještě VÍC, VÍC, VÍC !!!


Zdroj: novinky.cz

Přečtení článku: 22714x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.6

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

03.05.2017, 18:53   Matka hodila kojence do vroucí vody. Zatmělo se mi, řekla soudu
19.04.2017, 21:19   Kojím, tvrdí matky při rozvodech. A otec dítě skoro nevidí
24.03.2017, 12:04   Otec čtyři roky neviděl dceru, kterou má mít ve střídavé péči. Podle soudů je to v pohodě
21.03.2017, 11:32   Děti jedly omítku. Za týrání dětí dostala žena nakonec podmínku
13.03.2017, 14:14   Rus (66) doplatil na lásku k brněnským tanečnicím. Udaly jej za znásilnění


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.