Zprávy


14. dubna 2013

Rovnoprávnost

Redaktor: ld

Aktualita

Vězněný táta na svobodě

Oznamujeme tímto široké veřejnosti, že těžce zkoušený otec Pavel Zapletal, původně uvězněný a odsouzený za údajné vyhrožování soudkyni OS v Prostějově Yvoně Otrubové a pracovnicím tamního FOD, které mu bránily ve styku s jeho synem, byl právě propuštěn ostravským soudem na svobodu - a to zhruba po třetině původního trestu.

Tento drastický případ justiční zvůle, kdy se nejprve justice snažila zabránit otci v kontaktu s dítětem a když si to nenechal líbit, vykonstruovala mu mnohačetná trestní stíhání za zcela domnělé trestné činy - zatímco skutečné trestné činy, které byly naopak spáchány na něm, nechávala dlouhodobě bez vyšetření a bez povšimnutí - skončil tak naprosto nečekaným rozuzlením.

Podle původních rozsudků by měl Pavel Zapletal sedět ve vězení ještě zhruba 4 - 5 let!

Naše sdružení tento případ sleduje od r. 2011 a i když se zdál zpočátku bezvýsledný, výsledek se najednou dostavil tak překvapivě a nečekaně, že to vyrazilo vskutku každému dech.

Pavla Zapletala vítáme zase mezi normálními lidmi, jsme rádi, že jeho těžká můra, trudně doléhající na celou rodinu, skončila - a věříme, že se tato skutečnost zásadním způsobem promítne i do opatrovnického jednání OS v Prostějově, kde se o jeho syna zatím stále jedná.

Věříme rovněž, že pokud byly tyto procesy uměle a na základě smyšlených obvinění vykonstruovány - jako že o tom máme nezvratné indície - že ani jejich viníci neujdou trestu a poškozený že se dočká řádného odškodnění, na jehož výši se může už nyní těšit.

A pak že prý nemáme výsledky, či že to nemá smysl! MÁ - A JAKÝ!

Kolektivní odpor proti justiční zvůli začíná slavit úspěchy vskutku na všech frontách.


Po nařízení kárného řízení soudci Bláznovi je to v krátkém rozpětí pouhých tří týdnů již druhý naprosto zásadní úspěch, na kterém se naše sdružení bezprostředně podílelo.

Pavlovi se otevřely dveře k jasné budoucnosti.

Věřme, že spolu s ním i všem ostatním nespravedlivě pronásledovaným, co jich v českých věznicích je. A podle našeho velmi hrubého odhadu to jsou minimálně stovky (bez započtení těch, co sedí podle § 213 a které lze rovněž označit za nevinné ve smyslu evropského práva).


Zdroj: k213.cz

Přečtení článku: 29837x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.5

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

03.05.2017, 18:53   Matka hodila kojence do vroucí vody. Zatmělo se mi, řekla soudu
19.04.2017, 21:19   Kojím, tvrdí matky při rozvodech. A otec dítě skoro nevidí
24.03.2017, 12:04   Otec čtyři roky neviděl dceru, kterou má mít ve střídavé péči. Podle soudů je to v pohodě
21.03.2017, 11:32   Děti jedly omítku. Za týrání dětí dostala žena nakonec podmínku
13.03.2017, 14:14   Rus (66) doplatil na lásku k brněnským tanečnicím. Udaly jej za znásilnění


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

 

Nebezpečné vyhrožování

Autor: Mp Muž

Založeno: 27.04.2013, 02:38

Odpovědí: 0

Nebezpečné vyhrožování je dle mého zcela absurdní a stupidní norma, především proti mužská. Kdo vyhrožuje jsou zejména muži. Kéž by se jí jednou podařilo zrušit.

Odpovědět na příspěvek

 

Brátnění ve styku se synem

Autor: Mp Muž

Založeno: 16.05.2013, 18:33

Odpovědí: 0

Pouze taková poznámka k věci: je vidět, v jakých absurdních poměrech zde žijeme. Namísto toho, aby se řešilo, jak je vůbec možné, že nějaké k*rvy bránily panu Zapletalovi ve styku s jeho biologickým dítětem, tak se zaměří na něj, pro jeho naprosto logickou a přirozenou sebeobrannou reakci.

Odpovědět na příspěvek

 

Kudlovský baron

Autor: Bonyf Muž

Založeno: 22.08.2013, 21:40

Odpovědí: 1

No,ono je to těžší,než si všichni myslíte...Pavel si nic nenechá líbit!!!Je to voják z Vškova a má přehled.Myslím,že Černík a Otrubová se mají na co těšit.Doporučuji doživotní ochranu,neboť ON je DOSTANE!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Kudlovský baron

Autor: MP Muž

Založeno: 22.08.2013, 22:21

KÉŽ by je DOSTAL !!!

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.