Zprávy


31. března 2014

Harašment

Redaktor: ld

Aktualita

Učitelka znásilnila svého žáka (17). Za mříže nejde, rodiče zuří

Sand Springs - Sexuchtivá učitelka (27) chlapce opila vodkou, zatáhla ho do motelu a tam s ním měla proti jeho vůli sex. Rodiče žádali tvrdý trest, ten ale nepřišel.

Erin Kathleen Queenová učila angličtinu na střední škole v městečku Sand Springs v americké Oklahomě. Vyhlédla si tam jednoho ze svých žáků (17 let), aby si na něm uspokojila své oplzlé sexuální choutky.

17. března roku 2012 mu po vyučování nabídla vodku. Když se trochu přiopil, zatáhla ho do motelu a tam ho podle verdiktu soudu znásilnila. Po chlapci se už v tu dobu sháněli jeho rodiče, protože běžně chodil ze školy rovnou domů.

Když se druhý den vrátil domů, matka se ho ptala, kde byl. Nejdřív se zdráhal, ale pak se svěřil, že byl na motelu s paní Queenovou. "To jméno se mi zdálo povědomé. Pak jsem si uvědomila, že to je jméno jeho učitelky. V tu chvíli se mi zhroutil celý svět," řekla podle DailyMailu jeho matka.

Rodiče ihned učitelku žalovali a ta putovala do vazby, kde se přiznala i k dalším sexuálním stykům se svými žáky. O to překvapivější je verdikt soudu, který padl tento týden. Žena dostala jen tříletou podmínku a pokutu 600 dolarů (12 tisíc korun). Nesmí také vykonávat učitelské povolání.

Rodiče zneužitého chlapce s verdiktem nesouhlasí, což dali hlasitě najevo už v soudní síni. Chtějí se postarat o to, aby se změnily tamní zákony a za podobné útoky učitelů na žáky padaly tvrdší tresty.


Zdroj: eurozpravy.cz

Přečtení článku: 14343x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.6

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

20.05.2017, 15:44   Žen v podnikání přibývá výrazně víc než mužů
03.05.2017, 18:53   Matka hodila kojence do vroucí vody. Zatmělo se mi, řekla soudu
23.04.2017, 11:42   Je lepší být žena?
19.04.2017, 21:19   Kojím, tvrdí matky při rozvodech. A otec dítě skoro nevidí
24.03.2017, 12:04   Otec čtyři roky neviděl dceru, kterou má mít ve střídavé péči. Podle soudů je to v pohodě


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.