Zprávy


03. října 2007

Názor

Redaktor: Radim

Aktualita

Stát v roli Velkého otce nepotřebuje muže ale chůvy.

Mluvit v naší profánní civilizaci o otcích je totéž, jako hledat pracovní vymezení pro činnost pradleny, kojné nebo profesionální chůvy po té, co absolvovala týdenní kurz genderového inženýrství. Feminizace proniká do samotného myšlení lidí a cestou dobře dotovaných spolků či institutů odvrací naše vědomí od základních otázek smyslu lidského společenství.

Diskuse ke článku (389)

Pokračování článku


02. října 2007

Názor

Redaktor: KaH

Aktualita

20 minut Martina Veselovského

Dnes v 17,30 se zúčastnil v Českém rozhlase 1 v pořadu s názvem 20 minut Martina Veselovského viceprezident svazu pan Miroslav Salač.

Diskuse ke článku (45)

Pokračování článku


01. října 2007

Názor

Redaktor: PeP

Aktualita

Dobrý den paní prezidentko !!!

Prezidentské volby se blíží a stále není jasné, kdo se postaví Václavu Klausovi tváří v tvář při další prezidentské obhajobě. Bude to muž nebo žena? Co se týká kandidátů na muže, tak pár jmen již padlo. Co se týká kandidátek na prezidentku, je podezřelé ticho. Co se stalo? Kde jsou ty slibované ženy?

Diskuse ke článku (13)

Pokračování článku


19. září 2007

Názor

Redaktor: KaH

Aktualita

Sdělení redakce

Vážení přispěvatelé a přispěvatelky poslední dobou se v příspěvcích objevují požadavky a dotazy na redakci event. na představitele svazu. Rádi bychom Vás požádali, abyste své dotazy zasílali přímo na adresu info@svaz-muzu.cz. Pokusíme se vám v rozumné době odpovědět. Není v silách našeho malého redakčního týmu přečíst denně důkladně všechny příspěvky, kterých jsou stovky. Natož být on-line k dispozici. Všichni z nás se věnují práci pro svaz v rámci svého volného času, při nebo po zaměstnání. Děkujeme za pochopení.

Diskuse ke článku (2)

Pokračování článku


13. září 2007

Názor

Redaktor: ker

Aktualita

Je vypraný v Perwollu aneb puťka, oběť a ožrala

Reklama je sexistická. Ano, je. Reklama redukuje jedince na stereotypy až archetypy. Ano, redukuje. Ženy v reklamě nemají jinou funkci než se děsit nad skvrnami na tričku nebo stát v sexy koktejlkách u baru, muži v partách popíjejí pivo. Je to tak. Je to tak už více než 40 let, bylo o tom popsáno tuny papíru a před několika dny to dospělo až do Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Opravdu nemá Rada nic lepšího na práci?

Diskuse ke článku (37)

Pokračování článku


11. září 2007

Názor

Redaktor: PeP

Aktualita

Trestat děti nebo netrestat?

Trestat děti nebo netrestat? Pokud trestat, tak jak? Fyzicky, psychicky nebo nijak? To je otázka, kterou řeší asi každý rodič. Trochu mě překvapilo, že stát chce zakázat tělesné tresty. Nerozumím tomu, proč se stát zase plete do soukromí občanů.

Diskuse ke článku (32)

Pokračování článku


09. září 2007

Názor

Redaktor: Plum

Aktualita

Vyječet se dá kariéra jen v Česku

Našeho spolupracovníka přivedl šot v televizních zprávách o šikaně dvou českých turistek v Chorvatsku k širšímu zamyšlení o rovnoprávnosti před policejním pendrekem i o tom kdy, kde a za jakých okolností se vyplácí ječet a ječet.

Diskuse ke článku (21)

Pokračování článku


07. září 2007

Názor

Redaktor: lajdar

Aktualita

Poněkud morbidní téma

Je to smutné a nevratné, ale zkrátka žijeme, milujeme a také umíráme. Muži dle statistik o něco dříve než ženy. Mohu potvrdit, že i v domě, kdy bydlím, je většina bytů obsazena jednou vdovou. Výjimečně se ovšem stane, že nejdříve odejde z tohoto světa manželka. To se pak dějí věci! Vycházím z praxe a v žádném případě nechci na tohle téma vtipkovat. Pouze jsem (a nejen já) hodně překvapen…

Diskuse ke článku (54)

Pokračování článku


Strana:  11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.