Zprávy


22. května 2007

Harašment

Redaktor: PeP

Aktualita

Dokázat to, co jsem neudělal, není jednoduché!

Podle názoru zkoumaného vzorku veřejnosti je za sexuální obtěžování považováno například chování muže, který všem kolegyním zásadně tyká, oslovuje je kočičko nebo miláčku...

Diskuse ke článku (6)

Pokračování článku


22. května 2007

Harašment

Redaktor: PeP

Aktualita

Kancelář je zdrojem nových vztahů, sexu i nevěry

Sexuální harašení zatím v Evropě zřejmě nemá tak nepříznivé podmínky jako v USA. Z průzkumu vyplynulo, že se s ním setkalo 90 procent žen, ale jen 2 procenta si stěžovala. Přitom potěšení sexuální narážky přinesly 47 procentům žen, zatímco jako žert to vnímalo 33 procent a 18 procent si dokonce poté domluvilo rande

Diskuse ke článku (20)

Pokračování článku


01. dubna 2007

Harašment

Redaktor: Ves

Aktualita

Ministr si odpracuje polibek

Byl to nejdražší polibek v dějinách Izraele. Stačilo několik vteřin vášně, jediné objetí a krátký polibek a kariéra izraelského ministra spravedlnosti se ocitla v troskách. Soud uznal Chaima Ramona vinným ze sexuálního obtěžování dvacetileté vojačky a tribunál včera rozhodl, že bývalý ministr bude potrestán 120 hodinami obecně prospěšných prací.

Diskuse ke článku (19)

Pokračování článku


22. března 2007

Harašment

Redaktor: vikki

Aktualita

Mužských obětí sexuálního obtěžování přibývá

Oběti sexuálního harašení nenosí jen sukně. Za poslední rok v USA přibylo výrazně mužů, které jejich nadřízení a nadřízené či kolegové a kolegyně obtěžovali sexuálními narážkami. Podobnou zkušenost mělo v minulém roce 15,4 procenta pracujících mužů za Atlantikem.

Diskuse ke článku (8)

Pokračování článku


27. února 2007

Harašment

Redaktor: seneca

Glosa

Konec starých dobrých časů?

Feminismus hubí srdečnost a přátelství. Tohle mě napadlo, když jsem si přečetl dnes článek v časopisu AHA. Titulek článku - Chlípný Topolánek! Osahával missky - poplatný dnešním feministickým trendům mě otrávil. Kdo není studeným čumákem je přeci chlípníkem a sexistou. Nevyhýbá se to ani chlapům s gulami :-(

Diskuse ke článku (6)

Pokračování článku


12. února 2007

Harašment

Redaktor: Ves

Aktualita

Testy DNA vyloučily otcovství šéfa polské Sebeobrany

Nařčení členky polské strany Sebeobrana Anety Krawczykové, že by měl být polský vicepremiér a šéf strany Andrzej Lepper otcem dítěte, je podle polských médií falešné. Prokázaly to testy DNA, kterým se Lepper podrobil.

Diskuse ke článku (4)

Pokračování článku


12. února 2007

Harašment

Redaktor: Ves

Aktualita

Polské hnutí Sebeobrana mělo nabízet práci za sex

Bývalá lodžská radní z polské vládní populistické strany Sebeobrana v pondělním vydání listu Gazeta Wyborcza obvinila předsedu strany Andrzeje Leppera a poslance strany Stanislawa Lyźwińského, že místo ředitelky poslancovy kanceláře dostala výměnou za sexuální služby. Lepper obvinění odmítl.

Diskuse ke článku (15)

Pokračování článku


08. února 2007

Harašment

Redaktor: vikki

Aktualita

Izraelský exministr uznán vinným z vynucování polibku

Tel Aviv - Izraelský soud dospěl k závěru, že bývalý ministr spravedlnosti Chaim Ramon se dopustil sexuálního obtěžování. Případ je v Izraeli považován za jeden ze skandálů, kterým nyní čelí vysocí izraelští politici. V této souvislosti se také čekají personální změny v kabinetu.

Diskuse ke článku (10)

Pokračování článku


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.