Zprávy


25. ledna 2010

Harašment

Redaktor: VaS

Aktualita

Vysoké školy nevědí, co se sexuálním obtěžováním

Při přednášce bakalářského přírodovědného oboru se u studentky Terezy občas zastaví učitel a letmo se jí dotkne. Jindy zase poznamená, že by potřebovala soukromé doučování a zda nemá čas třeba o víkendu.

Diskuse ke článku (6)

Pokračování článku


22. ledna 2010

Harašment

Redaktor: VaS

Aktualita

Sexuální útoky v PlayStation 3 Home

Člověk může být zvyklý na leccos, ale přesto ho některé zprávy přivedou k úžasu. Jedna taková je stížnost australské hráčky s přezdívkou "Whoef", že je neustále sexuálně obtěžovaná ve virtuálním světě Home na PlayStation 3.

Diskuse ke článku (5)

Pokračování článku


18. ledna 2010

Harašment

Redaktor: vikki

Aktualita

Sexuální harašení? Samé lži, říká úřednice

Úředník Petr Trnovec zase tvrdil, že mu jeho nadřízená zatančila v úřední době břišní tanec, vyzývavě pohybovala výstřihem těsně před očima, nebo před ním s rohlíkem či banánem naznačovala orální praktiky.

Diskuse ke článku (9)

Pokračování článku


26. února 2009

Harašment

Redaktor: vikki

Aktualita

Ukázala mu prsa, vysoudil na ní miliony

vilná kolegyně sváděla gaye

Diskriminace kvůli sexuální orientaci se nevyplácí. Své o tom ví Britka Lucy Chilton, jež si utahovala ze svého gay kolegy. Několikrát mu dokonce ukázala nahá prsa a snažila se ho kompromitovat kvůli homosexualitě.

Diskuse ke článku (2)

Pokračování článku


26. února 2009

Harašment

Redaktor: vikki

Aktualita

Jak je to s tím harašením?

1. března letošního roku uplyne pět let účinnosti novely zákoníku práce, která výslovně zakazuje přímou nebo nepřímou diskriminaci z důvodu pohlaví na pracovišti.

Diskuse ke článku (50)

Pokračování článku


21. ledna 2009

Harašment

Redaktor: VaS

Aktualita

KAUZY PLNÉ ABSURDIT

Trenér Martin Šimůnek a sbormistr Bohumil Kulínský byli před pár lety obviněni z pohlavního zneužívání a ohrožování mravní výchovy mládeže. Trenér nařčení dvou gymnastek v pubertálním věku odmítal, byl však odsouzen na pět let vězení, trest nenastoupil a již dva roky je psancem na útěku.

Diskuse ke článku (12)

Pokračování článku


18. listopadu 2008

Harašment

Redaktor: KaH

Aktualita

Harašení a diskriminace by mohly být trestné i na diskotéce či v kině

Nejrůznější autoři napsali o sexuálním obtěžování na pracovišti řadu článků. Vsadím se ale, že toho o harašení bylo víc řečeno, než spácháno. Vzpomeňme na vášnivé diskuse, ke kterým došlo před čtyřmi lety, kdy se boj proti sexuálnímu obtěžování stal součástí našeho pracovního práva.

Diskuse ke článku (14)

Pokračování článku


27. července 2008

Harašment

Redaktor: vikki

Aktualita

Čumíte po babách? VĚZENÍ!

Tak to je šok! Itálie, v jejímž čele je premiér Silvio Berlusconi, který slabost pro ženy nikdy neskrýval, teď potrestala muže za to, že se jen díval!

Diskuse ke článku (4)

Pokračování článku


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.