Zprávy


03. června 2007

Feministická bomba

Redaktor: PeP

Aktualita

Vlčice vyjí, karavana stojí...,

aneb potrefená kachna se vždycky ozve.

A co stát? Nefunguje snad vůči ženám jako obří „pasák“, který jim jakoby poskytuje za astronomické částky jakoby obranu? Ale před kým, vlastně? To je ta otázka! Otázka, zda vůbec obranu? Ale ženy vědí své; z jejich pohledu je jisté, že onu obranu muži páchají za ženské peníze před muži samými.

Diskuse ke článku (19)

Pokračování článku


18. května 2007

Feministická bomba

Redaktor: vikki

Aktualita

Věra Chytilová: konec manželství v Čechách!

Feministický držák na nože

"Muže často ani nenapadne, že by něco bylo v nepořádku. Nevidí řešení, vítězí jejich ego a příslušnost k nějaké politické partaji nad rozumem,“ tvrdí režisérka Věra Chytilová, která se otevřeně hlásí k feminismu a považuje nadvládu žen za logickou i nezbytnou.

Diskuse ke článku (92)

Pokračování článku


09. listopadu 2006

Feministická bomba

Redaktor: vikki

Aktualita

Sek sem sexem a chci být sexistou

Pro pobavení jsem dnes přidal pár ukázek ze soutěže zakyslých žab. Velmi komické mi přišlo, že nejhorší sexistkou je šéfka strany Rovnost šancí - feministka Ulmannová. Dozvěděl jsem se, že pokud některá členka nechce poslouchat, tak šéfka napíše jejímu partnerovi výhružný dopis, ve kterém ho nabádá, aby neposlušnou členku srovnal do latě. Jak zpívá Jarek Nohavica "raz za čas je třeba robce kožuch vyprášit".

Diskuse ke článku (16)

Pokračování článku


08. března 2006

Feministická bomba

Redaktor: Ves

Aktualita

Britští muži budou muset ženy otevřeně žádat o souhlas s pohlavním stykem

Mladí muži v Británii budou od nynějška muset se otevřeně ujistit u každé dívky, jestli souhlasí se sexem, mají-li se vyhnout obvinění ze znásilnění. Britské ministerstvo vnitra v této věci zahajuje celostátní informační kampaň.

Diskuse ke článku (22)

Pokračování článku


05. února 2006

Feministická bomba

Redaktor: PeP

Aktualita

Diskriminace mužů? Já říkám NE !!!

Evropský parlament souhlasí s nasilím páchaném na mužích! Já proti tomu protestuji a požaduji nulovou toleranci vůči všem formám násilí páchaném nejen na ženách, ale i na mužích.

Diskuse ke článku (23)

Pokračování článku


05. ledna 2006

Feministická bomba

Redaktor: KaH

Aktualita

Zuzana Paroubková: "Nikdy jsem netvrdila, že ženy do politiky nepatří"

ANALYZUJEME MEDIÁLNÍ MANIPULACI V MLADÉ FRONTĚ DNES

Zuzana Paroubková, manželka předsedy vlády ČR Jiřího Paroubka, nikdy neřekla, že „ženy do politiky nepatří“, jak zní dnešní titulek Tématu dne v Mladé frontě Dnes, připraveného převážně Lenkou Petrášovou.

Diskuse ke článku (5)

Pokračování článku


11. prosince 2005

Feministická bomba

Redaktor: PeP

Aktualita

Matriarchát na norský způsob.

Kde končí demokracie? Kde začíná diskriminace? Do nedávna jsem si myslel, že i rovnost má své hranice. Příklady z Norska ukazují, že boj feministek dostává nový rozměr. "Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého" přestává v Norsku, alespoň co se soukromého vlastnictví týká, platit.

Diskuse ke článku (6)

Pokračování článku


23. listopadu 2005

Feministická bomba

Redaktor: radon

Aktualita

Útoky na demokratické principy se stupňují.

Feministky zahajují předvolební boj.

Strany, které nebudou nominovat více jak 40% žen přijdou o peníze. S tímto nesmyslným návrhem přišel Český svaz žen. K čemu prosazovat politickou soutěž, když je mnohem snažší si hrát zase na utlačované chudinky. Stoletími vyzkušená strategie v novém kabátě. Zlí muži versus nevinné ženy.

Diskuse ke článku (4)

Pokračování článku


Strana:  1 2 3 4 5 6


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.