Zprávy


01. dubna 2007

Harašment

Redaktor: Ves

Aktualita

Ministr si odpracuje polibek

Byl to nejdražší polibek v dějinách Izraele. Stačilo několik vteřin vášně, jediné objetí a krátký polibek a kariéra izraelského ministra spravedlnosti se ocitla v troskách. Soud uznal Chaima Ramona vinným ze sexuálního obtěžování dvacetileté vojačky a tribunál včera rozhodl, že bývalý ministr bude potrestán 120 hodinami obecně prospěšných prací.

Může tedy zametat ulice. Poškozené vojačce musí navíc za třívteřinový polibek zaplatit v přepočtu 75 tisíc korun. Ramon mohl dopadnout hůře. Za obtěžovánímutotiž hrozily tři roky vězení. Podle soudců ale už dostal dostatečnou lekci. Navíc nebyl prohlášen za sexuálního zvrhlíka, takže může zůstat poslancem a dokonce se vrátit do vlády. Vzali jsme v úvahu, že největším trestem pro něho byla ztráta kariéry, hájil svůj výrok soudce, který tak potvrdil, že pokud by byl na jeho místě někdo jiný, skončil by nejspíš v cele. Soudce ministrovi vyčinil, že až do poslední chvíle svaloval vinu na dvacetiletou vojačku. Nevynechal jediné příležitosti, aby ji označil za lhářku. Soudce dal ale za pravdu ženě, kterou ministr během večírku přitiskl k sobě a násilím ji políbil.


Zdroj: Středočeské Deníky Bohemia 30.3.2007

Přečtení článku: 55650x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.6

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

17.05.2014, 18:20   Muži jako oběti. K sexu bývají donuceni i násilím, tvrdí studie
14.12.2013, 02:20   Šestiletý američan políbil dívku a následně byl obviněn ze sexuálního obtěžování
01.07.2013, 01:14   Jak se ženy mstí partnerovi? Obviní ho ze znásilnění
15.05.2013, 00:40   Věznitel z Ohia se údajně mstil ženám za to, že ho exmanželka připravila o čtyři děti.
16.08.2010, 11:08   Jeden z deseti zaměstnanců hlásí sexuální obtěžování


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

 

Včera jsem vyhrál turnaj

Autor: jjj Muž

Založeno: 01.04.2007, 05:54

Odpovědí: 0

a když jsem dostával medaili, přiřítila se ředitelka turnaje, vrhla se na mě, šmatala po mně, políbila mě.

Je fakt NEJVYŠŠÍ ČAS podobné excesy zakázat! Takhle se lidi k sobě chovat prostě nemají!

No, naštěstí feminacismus je na postupu: jestli ten turnaj vyhraju ještě za 3 roky, dám tu ženskou k soudu! Srdečný vztahy mezi pohlavíma jsou prostě patriarchální hnus!

Odpovědět na příspěvek

 

Nechápu

Autor: Martin Muž

Založeno: 01.04.2007, 07:39

Odpovědí: 10

Nechápu, jak to že nebyl prohlášen za zvrhlíka, vždyť je to zaprvé muž a navíc dal pusu ženě!!! Uvědomujete si to? Měl by být okamžitě vykastrován, vždyť dává špatný příklad dětem, co když pak vyrostou a začnou se taky líbat? Tomu je třeba zabránit.
Nedávno jsem taky přítelkyni dal na veřejnosti pusu, nevím proč, nějak jsem podlehl svým zvrhlým pudům. Nejdřív jsem se chtěl jít hned udat na kriminální policii, ale ona na mě naštěstí není tak přísná, občas mě dokonce nechá, abych jí držel za ruku. No nemám já narozdíl od ministra štěstí? :-))

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Nechápu

Autor: mika Žena

Založeno: 01.04.2007, 09:27

Narozdíl od pana ministra jste líbal svoji přítelkyni a ne neznámou ženu, tak si to přirovnání odpusťte.
Jak by se Vaší přítelkyni líbilo, kdyby zvrhlým pudům podlehl místo vás její nadřízený a chtěl ji líbat?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Nechápu

Autor: Martin Muž

Založeno: 01.04.2007, 10:20

To je fuk, protože když nás poprvé představovali (byla tedy cizí) tak jsem jí taky dal pusu. Nějak neměla potřebu mě za to vzít židlí po hlavě, nebo něco podobného. Asi nebyla správně pokrokově vyškolena, když s takovým násilníkem jako jsem já, nakonec zůstala. Zato příznivci nových pořádků uvažují trošku jinak. Hned se soudí, říkají tomu násilí a pak to končí tak, že se nad blbým polibkem kdesi v Izraeli diskutuje až tady. Vážně se vám takový svět líbí?

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Nechápu

Autor: jjj Muž

Založeno: 01.04.2007, 11:37

Pro ježibaby a feminacistky je takovýhle svět vysněným rájem!!!

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Nechápu

Autor: mika Žena

Založeno: 01.04.2007, 16:46

Ano líbí.
Rozhodně víc než svět, ve kterém by mě bezstrestně mohl objímat a vášnivě líbat jakýkoliv stárnoucí rádobycasanova. To bychom ho já i vaše přítelkyně tou židlí po hlavě zaručeně přetáhly.:-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Nechápu

Autor: Martin Muž

Založeno: 01.04.2007, 17:24

Mě překvapuje s jakou jistotou za mojí přítelkyni mluvíte. To je velký problém dnešního feministického hnutí, že si přivlastňuje všechny ženy.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu

Autor: mika Žena

Založeno: 01.04.2007, 17:44

Pardon!
Upřesňuji: Každá normální žena by nechutného tajtrlíka, který by ji proti její vůli otlapkával či se jí pokoušel líbat, přetáhla židlí. Nebo čímkoliv jiným. Nebo by mu hlasitě řekla, co si o něm myslí. Což může být problém, pokud tím nechutným tajtrlíkem je zrovna váš šéf.
Jiný typ žen by to trpně snášel, jsou i velmi zvláštní ženy, které by se snažily ze vztahu s panem ministrem vytřískat co nejvíc.
Do jaké sorty patří vaše přítelkyně opravdu netuším, to máte pravdu.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu

Autor: Martin Muž

Založeno: 01.04.2007, 17:53

Nikoliv. Každá normální žena by mu zcela normálně řekla, že se jí to nelíbí, aby to nedělal. Ničím by ho přetahovat nemusela, ani by nemusela být hlasitá. To slovo "hlasitě" ve mě vyvolává představu ženské, která začne dělat obrovskou scénu, jen aby to všichni okolo slyšeli.
Normální žena, by se úplně normálně domluvila - tam patří moje přítelkyně.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu

Autor: mika Žena

Založeno: 01.04.2007, 18:27

No, nemůžu za to, jakou představu u vás vyvolává příslovce "hlasitě".
Je velice těžké zcela normálně říci muži, že se vám jeho chování nelíbí, pokud vám onen muž drtí kosti v pevném objetí a dává francouzáky. Neb se mi už něco podobného stalo, vím, jak je těžké zachovat chladnou hlavu a snažit se o rozumnou domluvu - zvláště když se dotyčný považuje za neodolatelného svůdce a ještě mu nikdo nevysvětlil, že "ne" ženy opravdu neznamená "možná".
V té chvíli se mi opravdu vyplatilo být velmi důrazná až hlasitá. (A byla jsem ráda, že je poblíž židle:-)

Kdyby vyvolání scény bylo jediným důvodem, jak se dotěry zbavit, ano, vyvolám ji. Vy byste si asi pomyslel něco o hysterických ženských, ale někdo z přítomných by mi mohl pomoci.
Jsou typy mužů (i žen, samozřejmě), s kterými se normální domluva není možná.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu

Autor: Martin Muž

Založeno: 01.04.2007, 18:43

No vidíte a to my právě nevíme, jak to s ministrem a tou dotyčnou bylo. Tedy alespoň já to nevím, neviděl jsem to. Věrohodnost popisů takových situací bývá pak často úplně nulová. Taky jí mohl dát obyčejnou pusu, víte to i muž je schopen dát takovou "prostěpusu" a nehledat za ní nějaké vášně - nevylučuji, že je toho schopen i průměrný izraelský ministr :-)
Ale prostě tyhle moderní tendence, které se sice pomalu, ale jistě začnou zabydlovat i u nás jsou silně nebezpečné, protože i kdyby jí řekněme opravdu obtěžoval a myslel si že je casanova, i kdyby jí to bylo tak nepříjemné, tak aby za to hrozilo vězení... To je s odpuštěním fanatický extremismus.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu

Autor: mika Žena

Založeno: 01.04.2007, 19:15

Někde jsem četla, že pan ministr se narozdíl od té slečny obhajoval velice nepřesvědčivě, nakonec z něj vypadlo, že je na povolné chování žen zvyklý a dívčina reakce ho překvapila. Navíc se ji pokoušel shodit dost nechutnými narážkami na její inteligenci a morálku, což mu jistě u soudu k dobru nepřičetli.
Rozhodnutí, co je normální a co už fanatický extremismus bych nechala na rozhodnutí každého státu - víte, že Izrael je dost extremní sám o sobě.
V našem státě můžete být ale naprosto bez obav - když vrah dostane jen pár let nepodmíněně, nedovedu si představit, jaký hrozný trest by vás čekal za násilné políbení...:-))

Odpovědět na příspěvek

 

problém

Autor: kytička Žena

Založeno: 01.04.2007, 20:58

Odpovědí: 1

vidím hlavně v tom, že ten ministr pořád lhal. Ty pány, kteří ho obhajují, bych si ráda představila, co by dělali, kdyby ministr líbal vášnivě tu jejich :-))

Odpovědět na příspěvek

 

Re: problém

Autor: Olga Žena

Založeno: 02.04.2007, 09:58

No jistě, naběhl si úplně stejně jako Clinton. Zapíral a dělal blbce z té holky. To u ministra spravedlnosti resp. prezidenta USA fakt blbě vypadá.

Odpovědět na příspěvek

 

hm,

Autor: lubob Muž

Založeno: 02.04.2007, 10:18

Odpovědí: 3

3 vteriny, 3 roky. driv to vyresila facka :-)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: hm,

Autor: Odin Muž

Založeno: 07.04.2007, 23:47

To je pravda. Dneska je alternativou "profesionalni sluzba". Za tu se neplati pokuta "75 tisic a ztrata kariery". "Profesionalni sluzba" je levnejsi.
Otazka: Neni to ale take ztrata pro zeny? Moc hezky si to feministky vymyslely - ted uz je nepolibi ani nejhnusnejsi chlap - misto facky tvrde potrestani, coz neni narazka na muze v konkretnim pripade.

Ale zeny, priznejte si, ze se vam libilo, kdyz se o vas chlap zajimal. To ale konci, ktery blbec ci dobrodruh by dneska rizkoval vyraznou pokutu ci ztratu kariery za jednostranny projev sympatie? Tu facku by bral snad kazdy chlap, ne za vyraz sympatie ale za omyl, ze se tedy spletl a jeho pokus o priblizeni byl jednostanny - proste ona to nechtela.

Dneska diky vasemu feminismu na chlapa cekaji takova rizika, ze profesionalni sex nebo-li zenska prostituce se pro chlapa zacinaji vyplacet (pridejme k tomu jeste vztah otcovstvi a ceske soudnictvi).

Bravo :))) Neni pro chlapa levnejsi a vyhodnejsi sukat primo za prachy? Je!

Feminismus podporuje prostituci. Jak hnusne....

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: hm,

Autor: olda Muž

Založeno: 08.04.2007, 08:30

Smutna to pravda, velmi smutna. Ale nejsmutnejsi na tom vsem je, ze muzi politikove v minulosti, podcenili nebo nedomysleli, kam az ta jejich emancipacni politika muze jednou dojit a jiz vubec nepredvidali, ze jednou povede k uplne likvidaci rodiny, jak ji zname jeste dnes a totalnimu rozkladu spolecnosti. Verdiktem tedy je, ze MUZI (politici) v nedavne MINULOSTI svoji hlouposti pripravili sami sobe a vsem dalsim MUZUM velmi nejistou BUDOUCNOST.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Re: hm,

Autor: Zubejda Žena

Založeno: 19.04.2007, 13:48

Jaká ztráta pro ženy? Já jako žena skutečně nemám zájem, aby mě bez dovolení líbali cizí chlapi. Líbám se jen s lidma, se kterýma mám nějakej vztah. Nic proti pokusům o přiblížení, ale měly by respektovat pravidla slušného chování.

Odpovědět na příspěvek

 

Věc má svou logiku

Autor: Zbyněk Šimůnek Muž

Založeno: 28.04.2007, 09:55

Odpovědí: 0

Pokud v Izraeli dosud existuje branná povinnost také pro ženy a ony tuto naplňují např. válečnou hlídkovou službou, a tak šlo vlastně o podřízenou, věc má svou logiku.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Odpověď na příspěvek:

Pro ježibaby a feminacistky je takovýhle svět vysněným rájem!!!


Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.