Zprávy


02. října 2014

Rovnoprávnost

Redaktor: ld

Aktualita

Matka pět let týrala svoji malou dceru!

Pět let týrala svou devítiletou dceru tak, že ji bila a vytýkala jí, že je neschopná! Dítě skončilo v ústavu, matce z Brna teď hrozí až osm let vězení.

"Matka dceru zatěžovala úkoly, bila a vytýkala jí údajnou neschopnost," řekla ve čtvrtek Michaela Kučerová z brněnské policie, která se případem zabývala.

Jednatřicetiletá žena žila bez partnera se svými třemi dětmi. Podle policistů si na nejstarším z nich - devítileté holčičce vybíjela po léta zlost. Dítě přetěžovala nejrůznějšími úkoly spojenými s úklidem a později s učením do školy.

"O děti se sice vzorně stará a děvčátko vždy připomínalo malou princeznu, psychicky ji ale zničila. Děvčátko s okolím nekomunikovalo," zdůraznila kriminalistka. Případ pomohla odhalit výchovná poradkyně ze školy, kterou dívka navštěvuje. Stalo se tak poté, co si všimla, že má na těle podlitiny.

Nakonec se ukázalo, že dítě se muselo doma neustále učit. Nosilo sice jedničky, ale matka mu vyčítala, že je má pouze z milosti. Matka děvčeti namlouvala, že je hloupá a neschopná. Proto musí některé úkoly opisovat třeba až sedmkrát. Přitom dceru bila, což končilo četnými škrábanci a modřinami.

Děvče začalo komunikovat až po dvou měsících strávených v ústavu. Její dva mladší sourozenci nebyli podle znalců týrání a zůstávají zatím v péči matky. Policie ji v uplynulých dnech obvinila z týrání svěřené osoby.


Přečtení článku: 16332x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.8

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

20.05.2017, 15:44   Žen v podnikání přibývá výrazně víc než mužů
03.05.2017, 18:53   Matka hodila kojence do vroucí vody. Zatmělo se mi, řekla soudu
23.04.2017, 11:42   Je lepší být žena?
21.03.2017, 11:32   Děti jedly omítku. Za týrání dětí dostala žena nakonec podmínku
13.03.2017, 14:14   Rus (66) doplatil na lásku k brněnským tanečnicím. Udaly jej za znásilnění


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.