Zprávy


22. dubna 2014

Rovnoprávnost

Redaktor: ld

Aktualita

Jedni odcházejí, druzí přicházejí

Dnes byl po několika měsících propuštěn z vazby pan Petr Tajčman obviněný z nebezpečného pronásledování. Jednání o tom, zda má být i nadále vazebně stíhán se konalo více jak před týdnem, ale protože se státní zástupce neráčil obtěžovat přijít na jednání, byl odvláčen zpět do vazební věznice a musel čekat, zda si nepodá stížnost.

Dnes byl po několika měsících propuštěn z vazby pan Petr Tajčman obviněný z nebezpečného pronásledování. Jednání o tom, zda má být i nadále vazebně stíhán se konalo více jak před týdnem, ale protože se státní zástupce neráčil obtěžovat přijít na jednání, byl odvláčen zpět do vazební věznice a musel čekat, zda si nepodá stížnost. Konečně pobyt v kriminále je běžnou náplní života rozvedených otců, tak proč si dělat nějaké výčitky, že tam bude o týden déle.

Pana Tajčmana na jednání přišlo podpořit několik přátel, ale na jednání nebyli připuštěni. Několik hodin pak netrpělivě na chodbě čekali na výsledek jednání a byl jsem požádán, abych všem vyřídil poděkování.

Vážení přátelé,

chci Vám poděkovat za obětavost a podporu v "mojí" věci, hlavně za Váš čas. To, že nakonec nebyla veřejnost připuštěna na jednání, nevzniklo z mého zavinění. Já i můj advokát jsme byli předvoláni k veřejnému zasedání. Teprve na místě samém soudkyně sdělila, že se jedná o vazební zasedání a že (doslova): "... někdo asi rozeslal chybný formulář." I přes to, že tedy jednání proběhlo za zavřenými dveřmi, Vaše přítomnost pro mne byla velkou podporou.

Petr Tajčman


Vítej chlape zpátky mezi námi!


..........................................................................................................................................

Petr Tajčman

Dobrý den přátelé,

dávám tímto na vědomí konání odvolacího soudu ve věci stalkingu advokátky Brožové, kterého jsem se měl dopustit tím, že jsem se nechtěl nechat okrást, dne 24. 4. 2014 ve 13:30 na Městském soudu v Praze, 1. patro, č. místnosti 121.

Děkuji za podporu a případnou účast.

Petr Tajčman


Zdroj: adikia.cz

Přečtení článku: 15388x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.8

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

03.05.2017, 18:53   Matka hodila kojence do vroucí vody. Zatmělo se mi, řekla soudu
19.04.2017, 21:19   Kojím, tvrdí matky při rozvodech. A otec dítě skoro nevidí
24.03.2017, 12:04   Otec čtyři roky neviděl dceru, kterou má mít ve střídavé péči. Podle soudů je to v pohodě
21.03.2017, 11:32   Děti jedly omítku. Za týrání dětí dostala žena nakonec podmínku
13.03.2017, 14:14   Rus (66) doplatil na lásku k brněnským tanečnicím. Udaly jej za znásilnění


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.