Zprávy


15. prosince 2014

Názor

Redaktor: ld

Aktualita

Feministický Reflex: Třeba vám dají šňupnout!

Služby lokajů se vždycky odměňují. Zejména pokud přijdou "jako na zavolanou", tedy "v pravý čas", "v pravou chvíli", apod. Prostě - na objednávku. A jsou širokého dopadu.

Těžko byste v jakémkoliv Reflexu hledali, kdy a kde dal tolik prostoru těm, které feministická justice bezdůvodně a bezuzdně pronásledovala či pronásleduje - a to tedy v prvé řadě našemu sdružení a námi prezentovaným kauzám (žádné vážnější v tomto směru ani neznáme, ani nebyly jinde publikovány).

Zato jakmile Ústavní soud konečně ústavně rozhodne (je sice pravdou, že ÚS není k tomu, aby definoval zájem dítěte, tím méně od toho tu ale je pan Pešan, který nikdy nic nevyřešil, ničím a nikomu nepomohl - vyjma sám sobě a starým justičním strukturám a který hlavně nikoho nereprezentuje, tedy ani žádný právní názor ne, vyjma "názoru" obecně známého z našich ostudných a ostudně zfeminizovaných soudů, že i ta sebevětší kurva je nejlepší matkou, zatímco otec - vědec, diplomat, vysoký důstojník, filosof, spisovatel - je jen gauner vyhýbající se placení výživného za každou cenu) - a ústavnost tohoto rozhodnutí je zcela jistě dána už ústavně zaručenými nároky na rovnost občanů před zákonem, rovnost rodičů před soudem v opatrovnických sporech i v jejich právech na (nejen) přístup k dětem - a práva dětí na výchovu ze strany obou svých rodičů, pokud ti o ni mají zájem a jsou k ní způsobilí - tu se okamžitě najde jistý - rádoby pravicově se tvářící póvl - asi totéž, co v politice p. Klaus, rovněž úžasný pravičák, jinak ovšem agent se svazkem u KGB, už za komunistů studující na "prohnilých kapitalistických" univerzitách, popírající globální oteplení či kradoucí chilská pera - aby tyto skutečnosti napadal, zpochybňoval - a hlavně: Sloužil zaskočené (a mnohačetné) justiční (samozřejmě postkomunistické) lůze, která by teď mohla přijít o část své moci - a tedy i zisků, především přes najednou zbytečné "znalce" - a dával prostor nejrůznějším zoufalcům páně Pešanova typu.

Protože - co kdybychom zas někdy potřebovali my je, že? Třeba k tomu, aby nám podsunuli kauzičku, anebo jen "nechali šňupnout", či nás nezavřeli, až to u nás zase najdou.


A my víme, že soudruzi ze soudů a státních zastupitelství umí být velkorysí... Zejména za pomocnou ruku, když jim teče do bot....

Pavel Pešan: Ústavní soud udělal ze střídavé péče o dítě standard, jenže každé dítě je jiné
http://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/57682/pavel-pesan-ustavni-soud-udelal-ze-stridave-pece-o-dite-standard-jenze-kazde-dite-je-jine.html

________________Ano, každé dítě je jiné.

Přesto mají mnohé společné: Třeba to, že normální děti mají - a znají - oba své rodiče. To by i pan Pešan, i trávou zmožený Reflex mohli pochopit.


Zdroj: K213

Přečtení článku: 33423x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.6

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

20.05.2017, 15:44   Žen v podnikání přibývá výrazně víc než mužů
10.05.2017, 09:43   Druha někdo pobodal na ulici, oznámila žena policii. V cele nakonec skončila ona
03.05.2017, 18:53   Matka hodila kojence do vroucí vody. Zatmělo se mi, řekla soudu
02.05.2017, 03:12   Žena v Chebu se vplížila do bytu spícího expřítele a brutálně ho zbila
23.04.2017, 11:42   Je lepší být žena?


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

 

Kam se hrabe na Respekt

Autor: alane Muž

Založeno: 16.07.2014, 17:06

Odpovědí: 1

Děti nemám, ale Reflex hodnotím mnohem líp, co se týče oficiální feministické ideologie politické korektnosti, neř Respekt, kde se v každém čísle objeví něco o znevýhodněných ženách (v příštím čísle má být téma-klišé o tom, jak jsou ženy diskriminovány na důchodech...:/)

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Kam se hrabe na Respekt

Autor: Mp Muž

Založeno: 16.07.2014, 20:16

No, je to šílené ...

Je zapotřebí psát pravdu, tzn. o znevýhodněných mužích, ale je otázka, zda to ty proradné a prodejné novinářské kurvy budou ochotny uveřejnit, o čemž lze často úspěšně pochybovat.

Odpovědět na příspěvek

 

...

Autor: Mp Muž

Založeno: 18.07.2014, 12:20

Odpovědí: 0

Mimochodem, jak píšete - zde je něco málo o tom, jak jsou ženy "diskriminovány"
; na důchodech.

http://rovn
opravnost.cz/zpravy/k-tom
u-prumernemu-veku-...-238
1/

Odpovědět na příspěvek

 

Abych

Autor: alane Muž

Založeno: 24.07.2014, 10:06

Odpovědí: 1

podpořil své tvrzení, doporučuji srovnat obálku a obsah Respektu a Reflexu ztohoto týdne, hezky se to sešlo.

Odpovědět na příspěvek

 

Re: Abych

Autor: Mp Muž

Založeno: 25.07.2014, 23:24

No jo no, tak alespoň na obálce Reflexu pravdivě píší ohledně Jourové, že Joura by se eurokomisařem nestal. Jinak je to hrůza, samozřejmě.

Odpovědět na příspěvek

 

...

Autor: Ali Muž

Založeno: 03.03.2015, 19:33

Odpovědí: 0

Respekt a reflex jsou nějvětší špíny a mediální žumpa.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.