Zprávy


06. května 2013

Domácí násilí

Redaktor: ld

Aktualita

Domácí násilí je padesát na padesát

O agresivních ženách se mlčí

Každá žena je týraná, dokonce i ta, co si myslí, že není. A pokud není, tak zcela jistě bude. .

Podle článku 94% domácího násilí páchají muži na ženách. (Tento údaj udávají zmanipulované a vylhavé feministické statistiky, pozn. Id) Za poslední rok se s domácím násilím prý setkalo 11% žen a 15 tisíc z nich si odneslo trvalé následky. 40% žen se s domácím násilím prý setkalo za život.

Kde tyto nesmysly OnaDnes bere? Chodí si pro ně k nejvíce nepovolaným. Nečastěji do ženských spolků Rosa a Profem. Tyto organizace budou vždy v zájmu své vlastní existence zveličovat problém domácího násilí a důležitost svojí role. Nejedná se o nezávislý průzkum. Ten by totiž dokázal, že pachateli domácího násilí jsou stejně muži, jako ženy.

Silně tendenční článek Magdaleny Havlíkové nesděluje to podstatné. Kolik údajných pachatelů domácího násilí se v dnešní době miniaturních kamer a mikrofonů, kdy není problém s opatřením důkazů, skutečně dostane před soud a do vězení. Procento? Neinformuje nás, že naprostá většina udání z domácího násilí je účelovou součástí rozvodového boje o majetek a děti. Neříká, že křivě obviňující ženy nikdo netrestá..

Falešná obvinění můžů z domácího násilí jsou českým fenoménem. OnaDnes k tomuto jevu, který v důsledku poškozuje slušné otce přispívá tím, že spojuje svoji pověst s neseriozními ženskými spolky. Jde skutečně o dobro obětí domácího násilí a dětí? Vždyť tyto organizace pracují zdarma! Píše paní Havlíková v článku. Ano, ale to neznamená, že nezištně! Rosa dostala 17.191 413,- a Profem 16.970 975,- Kč ze státního rozpočtu. (!!!)

Je nasnadě, že domácí násilí není tak velkým společenským problémem, jako spíše velkým byznysem soukromých spolků, kterým OnaDnes dělá PR, jež jim má jen pomoci vytáhnout z kapes nás všech další miliony.


Zdroj: Petr Cihlář.blog.idnes.cz

Přečtení článku: 26894x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.7

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

10.05.2017, 09:43   Druha někdo pobodal na ulici, oznámila žena policii. V cele nakonec skončila ona
02.05.2017, 03:12   Žena v Chebu se vplížila do bytu spícího expřítele a brutálně ho zbila
19.04.2017, 13:02   Mladistvou dívku, která pobodala otce, obvinila policie z pokusu o vraždu
16.02.2017, 13:21   Na rodinné oslavě zbila příbuzného, až málem zemřel. Ženě hrozí osm let
10.02.2017, 14:49   Důchodkyni ze západního Slovenska obvinili z týrání manžela


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.