Zprávy


13. prosince 2005

Harašment

Redaktor: radon

Aktualita

"Kdo je tady prznič?!"

Rozzuřená žena je horší než Al-kajdá. Aby vás zničila, vymyslí si cokoli -- třeba znásilnění, které se nekonalo!

Všichni víme, že ženy své pohlavní orgány dost přeceňují. Prakticky žádná vám je nepůjčí úplně zadarmo, jen z prosté uživatelské radosti. Nutí vás k nákladným důkazům zájmu a vyžadují tzv. projevy citu, což často znamená namáhavé herecké výstupy a lhaní. Během generací si navíc mnoho z nich vypěstovalo kuriózní zvyk používat svá těla k vydírání, ovlivňování politiky, uplácení, intrikování nebo v nejlepším případě jako odměnu. Když pak americké feministky vymyslely sexuální harassement, aby na sebe nějak upozornily, rozmohlo se používání vaginy jako pasti na nepohodlné muže. Díky českým zákonodárcům, kteří od Američanů tenhle stupidní zákon opsali, vás tedy může zničit i uklízečka, které pochválíte chlupy na novém koštěti. "Když se několik žen domluví a obviní z obtěžování třeba neoblíbeného šéfa, jen velmi těžko se nadřízený obhájí," nechal se slyšet známý pražský právník Oldřich Choděra. "Obviněný muž totiž musí podle zákona svoji nevinu prokázat. Já sám mám třeba několik sekretářek a vůbec netuším, pokud by se mně něco takového stalo, jak bych postupoval." Bezkonkurenčně nejzákeřnějším ženským sexuálním zločinem je ovšem falešné obvinění ze znásilnění. Nejen že si nic neužijete, ale navíc můžete strávit pár let v base, kde se při troše smůly s fenoménem znásilnění obeznámíte na vlastní střevo. Může se to stát komukoli -- jednoho dne vás policajti pozvou na kus řeči a jen tak mimochodem vám sdělí, že jste nějakou chudinku brutálně přinutil k pohlavnímu styku a mimořádně necitlivým způsobem ji totálně zprznil. A jestli nevytasíte superneprůstřelné alibi, máte fakt problém. Následující pravdivé případy berte jako varování. Do kriminálu vás může dostat i rozzuřená přítelkyně, vlastní ségra nebo neúspěšná prostitutka. Tak bacha!

"MÁM TU REKLAMACI, TY KURVO!"
Pod vrchem jménem Bořeň v severních Čechách se ženám dějí nechutné a krajně nespravedlivé věci. Například předloni se na mostecké oddělení policie dostavila vzlykající a velmi rozrušená žena, říkejme jí třeba Lucina, vybavená lékařským potvrzením. Ano, věda prokázala, že ta chuděra právě měla pohlavní styk. A Lucina policistům vylíčila šokující příběh, nad nímž by každá feministka zuřivě práskala vousy. Chudák holka podlehla červencové romantice a rozhodla se trochu projet po kraji stopem. Jenže! To prase za volantem nejdřív vcelku slušně konverzovalo, ale pak se v něm probudila jeho pravá podstata v podobě nadrženého zvířete, které se neštítí zničit slušné dívce život i oblečení. Chlap se vykašlal na Lucinino vytrvalé odmítání, odbočil na polní cestu pod strašidelným vrchem Bořeň, kde ji přes prosby, pláč a zoufalou obranu hnusným způsobem vojel. Zničená, ponížená a rozbolavělá Lucina si auto i espézetku samozřejmě spolehlivě vtiskla do paměti. Takže by bylo fajn, kdyby ho pánové od policie našli a poslali na pár let do chládku. Detektivové ovšem projevili nezvyklou bystrost. Trochu se na ni přeptali, pohovořili s údajným násilníkem z jejího otřesného příběhu a upřesnili pár detailů. Takže jak znásilnění proběhlo doopravdy: Lucina v Teplicích skutečně zastavila auto podezřelého a dobrovolně do něj nastoupila, což měla jakožto silniční prostitutka v popisu práce. Dohodli si cenu i rozsah služeb, jenže chlapík se dopustil nepříjemné chyby -- zaplatil předem. Pak zajel na polní cestu pod Bořeň, aby mohl v klidu čerpat předplacenou službu. Jenže Lucina ten den nějak nebyla ve formě a podle názoru jejího kunčafta si za svůj matný výkon odměnu nezasloužila. Snažil se uplatnit reklamaci, ale Lucina peníze navalit nechtěla, takže příběh pokračoval vcelku logicky -- padlo pár facek, chlapík si svoje bankovky vyšťáral a doporučil Lucině, ať si raději vystoupí. Což se stalo -- a zbytek dramatu už znáte. Doufáme, že se psychické újmy, kterou Lucina během toho strašlivého dne utrpěla, později ujala některá ženská organizace a pomohla jí překonat šok a obavy z navázaní dalších vztahů.

PŘIZNALA, ŽE SI TO VYMYSLELA.

KDO PŘEŘÍZL KNIPL
Americký Federální letecký úřad (FAA) před časem přinesl znepokojující zprávu. První důstojnice obvinila kapitána dopravního letadla, že se ji při výcviku a pak i během letu na pravidelné lince pokoušel znásilnit. No, je fakt, že s autopilotem je docela nuda, takže i lidé tam vpředu v kabině by měli mít nárok na trochu zábavy. Vyšetřování ale ukázalo, že tolik fantazie američtí letci přece jen nemají. Kapitánovi letounu se opakovaně nezdály pilotčiny chaotické manévry, a pokud od něj dostala pojeb, pak výhradně za svou leteckou neschopnost. Tahle Mary ale oprávněnou kritiku zkušeného kolegy nesla dost špatně. Rozhodla se tedy využít všeobecně dementního sexuálního klimatu, pokusila se kapitána zničit a pro jistotu odeslat do lochu. Letecká společnost naštěstí sehnala příčetné právníky, kteří obvinění neschopné pilotky k lítosti všech harašících Američanek rozsekali na cucky. Takže zákeřná Mary teď nejspíš někde v Alabamě práškuje kukuřici.

TAKOVEJ POKUS, JAKO...
Jestli to brácha nebo sestra neuřídili a obtěžují vás rolí hodného strýčka, buďte ve střehu. Jedna taková vykutálená čtrnáctiletá neteř Olina od Plzně to strejdovi dost zavařila a dostala ho až před krajský soud. Dost se totiž zajímá o psychologii a ráda zkoumá lidské reakce.
A když tak jednou hlídala přes noc strejdovy děti, napadla ji z experimentálního hlediska zajímavá myšlenka. Šla na policii a oznámila, že ji znásilnil. Pak tuhle šokující novinu oznámila mámě a bráchovi a spolu s nimi šla strejdu znovu navštívit. Jako dobrá experimentátorka se zaujetím pro věc svou verzi příběhu zopakovala překvapenému příbuznému do očí. Pozorně si zapamatovala reakce zúčastněných a spokojeně si připsala další zkušenost -- že totiž na falešně obvinění lidé reagují překvapeně. Před senátem Krajského soudu v Plzni pak podotkla, že si všechno vymyslela na popud svého staršího přítele. Dodala, že o panenství přišla později a strýc v tom neměl prsty, ani nic jiného. "Už tehdy, ještě než s matkou a bratrem odešli, přiznala, že si to vymyslela," vyjádřil se unavený strejda, kterého posedávání po soudech kvůli Olininým výzkumům zas tak nebavilo.

Autor: David Rozikruz
... zbylou část článku nalezenete v časopise Esquire


Zdroj: Stratosfera 12.12.2005

Přečtení článku: 30875x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.5

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

17.05.2014, 18:20   Muži jako oběti. K sexu bývají donuceni i násilím, tvrdí studie
14.12.2013, 02:20   Šestiletý američan políbil dívku a následně byl obviněn ze sexuálního obtěžování
01.07.2013, 01:14   Jak se ženy mstí partnerovi? Obviní ho ze znásilnění
15.05.2013, 00:40   Věznitel z Ohia se údajně mstil ženám za to, že ho exmanželka připravila o čtyři děti.
16.08.2010, 11:08   Jeden z deseti zaměstnanců hlásí sexuální obtěžování


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

 

To je snad pod úroveň

Autor: Zdeno Muž

Založeno: 13.12.2005, 15:25

Odpovědí: 4

Chlapi neblázněte, přetiskovat články z Esquiru je snad pod úroveň tohoto webu. Feministky, to je něco jiného, ty mají zpravidla vyjadřovací úroveň časopisu Cosmopolitan (protějšek Esquiru, vychází ve stejném nakladatelství), často mnohem a mnohem horší, ale neklesejte k nim, to přece nemáte zapotřebí. Teď ale nemluvím o obsahu článku, ten je bohužel legitimní.
Zdar, Zdeno

Odpovědět na příspěvek

 

Autor: j Muž

Založeno: 13.12.2005, 17:21

Klesat na jejich vyjadřovací úroveň skutečně není třeba, ale rozhodně je nezbytné tyto skutečnosti zveřejňovat a reagovat na ně věcně a důrazně.

Odpovědět na příspěvek

 

.. úroveň ...

Autor: Greg Muž

Založeno: 14.12.2005, 08:55

.. kdo si toho nevšiml, tak ten článek je napsán jasně a věcně, tak komu se to nelíbí .. ?

Odpovědět na příspěvek

 

Mně

Autor: Zdeno Muž

Založeno: 14.12.2005, 10:07

Ten článek je napsán asi tak, jako jsou napsány reportáže v Televizních novinách na Nově. Ty jsou taky jasné, i blbcům. O té věcnosti už se dá hodně polemizovat. Ale to vyčítám jen tomuto článku, úroveň webu se mi jinak líbí - nemluvě o jeho zaměření.

Odpovědět na příspěvek

 

Blázne!!

Autor: Martin Muž

Založeno: 23.05.2006, 22:51

tady nejde o úroveň, jen najít společnou řeč...

Odpovědět na příspěvek

 

Upřesnění

Autor: Yahya Muž

Založeno: 12.07.2006, 15:19

Odpovědí: 0

Jen upozorňuji, že správně, resp. správněni, se píše al-Káida, příp. al-Qá'ida.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.