Zprávy


26. října 2013

Harašment

Redaktor: ld

Aktualita

§213

§213, nebo-li trestní postih někoho, komu exekutor zabavil už všechen majetek, ale ženskejm je to furt ještě málo, je jedno z největších "ubližovadel" proti mužům!
V rukách feministické justice DOKONALÁ ZBRAŇ!

"Nejvražednější touha je touha po penězích." Eduard Fiker

SKUTEČNOST: Ročně je v ČR stíháno za neplacení výživného 13.000 osob! Samozřejmě v 90% mužů. Zeptáš se jistě: to jsou snad tisíce tátů takový svině, že jim jsou jedno jejich vlastní děcka? No - je to rozdělený následovně:

u 30% není svině táta, ale naopak soudkyně, která mu vyměřila alimenty i dvakrát vyšší než je jeho čistý příjem a nebo vytrvale odmítá výživné snížit, když je fotřík nezaměstnaný, invalidní, v kriminále


u 50% patří táta k notoricky známé komunitě, která pro své množení používá tak zvanou r-strategii (viz. Petr Bakalář: "Tabu v sociálních vědách" stáhnout), která je geniální ve své jednoduchosti a v současné společnosti vychází naprosto dokonale dle motta: "naprcám co se dá, však on už se někdo postará"


zbývajících 20% jsou fotříci, kteří neplatí z taktických důvodů - před rokem i déle si podali návrh a teď doufají, že jim soud výživné zpětně sníží a kdyby teď zaplatili, už ty prachy nikdy neuvidí (v rámci českého asymetrického feministického zákonodárství se totiž "spotřebované výživné" od bejvalky zásadně nevrací!)


A jestli tě trklo, že těch 10% neplatících matek je 2x více než odpovídá jejich podílu na rodičích, odsouzených k placení výživného, tak to máš, chlape, zase jednou pravdu: ženský jsou totiž ty nejhorší plátci alimentů vůbec!

NEBEZPEČÍ: Je v podstatě jediné, ale za to katastrofální! Kdykoliv během 15 let po rozvodu skončíš i na několik roků v lapáku jakmile ti poklesnou příjmy tak, že nebudeš moct zaplatit vyměřené výživné. A to naprosto nezávisle, z jaké důvodu ses do té svízelné finanční situace dostal!

CO DĚLAT? Snížit výživné, které z tebe může systém mačkat, na minimum. Tím zároveň maximalizuješ finance, které můžeš dětem dávat dobrovolně - když tě třeba navštíví, něco rozumného dokáží a tak podobně.


Zdroj: chlapskaporadna.cz

Přečtení článku: 22789x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.8

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

06.04.2015, 11:10   Diskriminace otců? Invalida dostává na za pět dětí jen tisícovku
25.11.2014, 16:45   Tyto rozsudky se snad už stanou minulostí
03.11.2014, 15:32   Ženy brání střídavé péči kvůli alimentům
18.07.2014, 15:11   Výživné často přímo ruinuje otce
24.06.2014, 18:28   Alimenty. Nástroj likvidace rodin a mužů


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.