Seznam témat   Založit nové téma   Sbalit příspěvky

No,

Autor: JirkaF Muž

Založeno: 28.02.2017, 08:36

Odpovědí: 1

Článek: Ženy diskriminují muže

škoda, že to není odzdrojované.

S konstatovanými stereotypy souhlasím. Je to tak.
V poslední době se mi zdá, že roste mužská forma agresivity u žen. Viz to loupežné přepadení v OV z nedávna.

Jen chci říct, že ač jsou muži i ženy agresívní stejně, tak přece jen se liší formy/metody té agrese. Rozdíly v počtech trestaných jsou podle mne dány tím, že systém umí a je nastaven na odhalování a postihování mužského typu agresivity a s tou ženskou si neumí nijak poradit, nebo zcela vyjímečně.

Odpovědět na příspěvek

Re: No,

Autor: Mp Muž

Založeno: 28.02.2017, 11:33

Přesně tak, píšete to docela přesně. Mužská forma agresivity u žen roste ale už mnohem delší dobu, to už jsem pozoroval před lety. A pokud píšete o formách/metodách agrese, rovněž pravda. Viz. například ženské formy psychického násilí, podstatně problematičtěji prokazatelné.

Odpovědět na příspěvek

ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.